Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü Kontrol Sistemleri ABD. Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Mevlüt Karaçor vefat etmiştir. Cenazesi, 20 Mayıs Cuma günü Bilecik’in Söğüt İlçesi Küre Köyünde Cuma namazını müteakip defnedilecektir. Bugün saat 12.30'da naaşı Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi'ne getirilecek ve bir tören yapılacaktır.
Değerli Öğretim Üyemize Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.